Dziewięć przepisów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Przedstawiam kilka prostych porad, aby w twoim łożu zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wytwarzać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem potwierdzają, że dotyk aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wolny czas spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który obniża płodność i popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy o miłości

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Stwierdzili oni, że filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o 10 %. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i wzwody są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się zrelaksowany, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Pij sok z owocu granatu
Codziennie konsumuj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii efektywnie powiększa przepływ krwi do członka – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli facet je zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Tym samym należałoby włączyć do diety wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne badanie wykazało, iż spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu