Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Przez co nie masz ochoty na seks?

Choroba

Poważne schorzenie, takie jak np. cukrzyca typu II, może w szczególności obniżać poziom testosteronu u mężczyzn, co wiedzie do obniżonego zainteresowania seksem. Niski poziom testosteronu może także owocować osłabieniem mięśni, zmniejszeniem masy kostnej oraz zaburzeniami erekcji. Inne schorzenia, które
kamagra zel mogą wywoływać niskie libido u mężczyzn, to choroba Parkinsona, niedokrwistość, zaburzenia neurologiczne, przewlekły ból oraz kłopoty z sercem. Jeśli cierpisz na któreś z tych schorzeń, zapytaj swojego lekarza, jak możesz przeciwdziałać obniżeniu popędu płciowego.

Leki

Niektóre leki sprzedawane na receptę, takie jak Proscar przepisywany w leczeniu prostaty, mogą również wywoływać obniżenie poziomu libido, co jest jednym ze efektów ubocznych ich stosowania. Przed przystąpieniem do zażywania jakichkolwiek leków na receptę, gruntownie dowiedz się od lekarza wszystkiego, co musisz wiedzieć o ich działaniu viagra jak też o ich efektach ubocznych.

Styl życia

Spora część ludzi myśli, że niski poziom zainteresowania seksem to kłopot, który dotyczy tylko starszych mężczyzn. Jednak to kłamstwo. Obecnie sporo mężczyzn w wieku 30-40 lat sygnalizuje kłopoty z niskim libido. Jednym z powodów takiej sytuacji może być niewłaściwy styl życia lub złe nawyki, takie jak palenie tytoniu, nieodpowiednia dieta, zbyt mało snu i inne podobne czynniki. Pomyśl nad zmianą stylu życia, rzuć papierosy, zacznij uprawiać sport i zmień żywność na lżejszą, a ochota na seks nie powinna stanowić już problemu.