Kilka trików na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Istnieje parę łatwych metod, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeśli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna lub jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu otrzymasz parę rozwiązań dla siebie.

Przedstawiamy ci parę łatwych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia okażą się dla ciebie pożyteczne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dwóch zdań palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie prowadzi do istotnego tadalis zmniejszenia rozmiarów twojego członka i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie oraz krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w ludzkim układzie krwionośnym, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Skutek jest taki, iż spada transport krwi do członka podczas seksu. Jeżeli dotychczas nie rozmyślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa mocniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna sytuacja dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza obniżoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to wykazujesz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji oraz przysparza się również do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może również oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może potencja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim ptaszkiem – zlikwiduj nadwagę.