Xtrasize – pastylki na powiększanie członka

Xtrasize to tabletki, które planują sprawić, że penis zyska na odległości i grubości. Funkcjonują na myśli poprawy przepływu krwi i zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego zrobiony jest silny penis. Dzięki temu długość oraz grubość członka ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki są pojawić się po paru dniach oraz powinna wówczas być zdolniejsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 prostych do połknięcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące terapii. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można osiągnąć tylko przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w przyzwoitszej cenie.

Xtrasize – jakie rezultaty można dokonać po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w głównym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o około 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez drugie 2mc jest zrobić, że penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Że zlokalizować na karcie producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę naturalnych składników, które łączone są z lat”.

Głęboko na podstronach szukamy informację, iż w sklep tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto oraz l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest miły?

Medykament ten został przebadany oraz uznany do ruchu na placu Unii Europejskiej. Posiada wszelkie certyfikaty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co więcej – przeszukując internet w dążeniu decyzji o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy dotyczące o pojawieniu się jednych większych zysków ubocznych towarzyszących kuracji.

Tabletki mają w naszym składzie wyłącznie naturalne składniki dlatego możliwość pojawienia się skutków ubocznych jest daleko szybko ograniczona.

Xtrasize

zytax promocja

Vigrax promocja