Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja żona nie istniała w szerocy zaspokojona? Panie potrzebują sporo czasu, by poczuć całkowitą satysfakcja z stosunku oraz zostać orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, iż wówczas nie problem, co jeden wiesz, iż nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się toż zwłaszcza, ona chyba w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być środkiem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeżeli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest możliwość, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze bliską kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą wejść do spraw.

Formuła Climax Control może zdarzyć, że będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać sex niż przed podjęciem terapii. Ten drugi czas ma okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał nadzieja kontynuowania zabawy (gdy tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Potrafisz nim kierować. Właśnie nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

climax control

Derminax

femmax