Flexin 500 – Wylecz ból stawów i odzyskaj całkowitą sprawność dzięki nowoczesnej formule!

Suplement diety Flexin 500 kojarzony jest na ból stawów.

Ma postać pigułek. Preparat ten działa regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo również stanowi robienie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed wybraniem na zysk codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność unoszenia się dodatkowo jest podawany osobom, które posiadają niemało ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok istnienia oraz wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz ciągle towarzyszy im martw, uprawiają sport a co za tym idzie ich boje są nadmiernie obciążone oraz potrzebują regeneracji.

W składzie preparatu Flexin 500 wydobywają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 odkłada się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno podejmować się tak, jak zalecił specjalista bądź razem z poradami dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w procesu dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane znaczną liczbą wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy zaznajomić się z treścią ulotki dobraną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergię na jakikolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy trzymać w tłu ważnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy przetestować datę sile na opakowaniu. Nie chodzi przekraczać proponowanej do jedzenia w ciągu dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą być dawane jako substytut zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin 500

Goji-Berry 500