Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych oraz dobrodziejstwo wychodzące z sporych elementów wzmacniających, które znajdują się w niniejszym serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji że i poczuć różnicę. To duża formuła, która skupia się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa obejmując jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skupionych spośród nimi zalet. Soki z kiełków soi oraz pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży służy do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C oraz E efektywnie ochrania włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co ma niezbyty dowód że warto zastosować z plusów tego preparatu osobiście.

Vivese Senso

Pro Engine

Revitalum Mind-Plus

Vivese