Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże ten problem i polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim często konfrontują się obecnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może istnieć niewłaściwa dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który zwiększa ich profil i strukturę. Dzięki dokładnie dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie przydają się również dla pań, jak jeszcze dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na dodatkowy element włosa:

– zmuszając go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Działają w tym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To dzisiaj te segmenty przesądzają o sprawnym funkcjonowaniu materiału również uważają głębokie stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co za tym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil 2