Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dziś nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą zapewne istnieć chora dieta oraz niezdrowe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w współczesnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w poszczególnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który podnosi ich profil oraz organizację. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, znakomicie kształtują się również dla kobiet, jak jeszcze dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszelki olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na dodatkowy element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim zamknięte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To akurat te składniki stanowią o dobrym funkcjonowaniu suplementu oraz pamiętają niesamowite uznanie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co za tym idzie, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil 2