Śniłeś o wspaniałej formie, jednakże ciężko o taki efekt? Wypróbuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najsilniejsze aktywne składniki zapewniają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki tak ciężko pracowałeś, nie zmieni się w estrogen.

SKUTECZNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze zwykli oraz wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie góry i wielkości jeszcze absolutnie nie było oczywiście lekkie oraz silne.
Cerberus

Gdy potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że jest enzym, aromataza, który pozwoli na zmianę androgenów (w obecnym testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym obecny jest to Twoim wrogiem. Cerberus jest zdolnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we naturze
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i uważa poziom testosteronu na wielkim stopniu. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak młody chłopak postępował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, iż ma chęci do zakładania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata ciężkiej pracy nad twoim ciałem i doborem zdrowej diety pokazały go jak prawidłowo myśleć o siebie. Tę wiedzę kieruje naszym podopiecznym.

Cerber to możny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus aby Somatodrol dopomoże Ci wyzwolić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Sprawdź!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )