Świetne wyniki przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
końcowy rezultat treningów
najwyższa klasę produktów
przypływ sił i mocy
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zasięgu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją grupę i masę mięśniową. Toż zwłaszcza efektywny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto potrzebuje zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która pozwoli Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najznakomitsze wyniki ruchów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie występował na ochronie Twojego testosteronu. Świadczy to jedne korzyści. Zauważ jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie góry i wielkości jeszcze nigdy nie było rzeczywiście banalne oraz mocne. Będziesz uważał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa łącznie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki sportów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na elektryczność oraz wejdź na następujący poziom ćwiczeń. Kimera toż prawdziwsza dużo i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN A MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, żeby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i otrzymaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dobrze na produkty treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po jakiejś morderczej rywalizacji i lub gotowy do innego boju!

POSTĘPUJ RAZEM Z PRAWAMI!

Doskonale znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to ponad opracowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Niestety będziesz brał żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co zjadać również jako uczyć, by poprawić jakość i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Wyniki będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )