Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla panów. Ich zbiór znaczy w całości naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na wzbudzanie pożądania fizycznego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane jedynie przez tzw. samców alfa- ich działanie dopomoże stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i chcenia, w jakiej drugie osoby będą Owi szczególnie pożądane i uległe. Działanie feromonów jest całkowicie naturalne i małe, ze względu na ostatnie, iż są to bezwonne substancje. Wynoszą one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, a ponadto w zakładzie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera oraz przygotujesz aurę bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych pań w tle
staniesz w gospodarce dominatora i panu
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej pewności siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe linie oraz kupisz akceptacja innych ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w środowiskach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony wykonują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i dobrze mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w szkoleniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do większości infochemicznej, które tak spędzają w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Wykazuje się natomiast, iż podstawy też nie są żadnego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe funkcje w prostym życiu wszystkiego pracownika m.in. wyrażają kontrolę oraz pozwolą na poznanie się spośród otoczenia, znamiennie wpływają na pewność siebie, a jeszcze – co dla grupy jest najważniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów zakłada się w czasie, gdy przyjdą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak postępują te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te związki chemiczne robią się atrybutem atrakcyjności, owocnie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz działają w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedzy na mój temat otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a potem czynniki są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w jakim zakładają się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów robi się a w polskiej podświadomości.

aluramin

Alluramin24.com