Własne zabiegi na potencje

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja uwielbiam. Zatem dobre owoce, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie wszelki rok. Oprócz wartości smakowych pomarańcza brzmi co minimum parę pomocnych składników.

Witamina C – swoja normalna chroń w awanturze grypą, przeziębieniami natomiast nie tylko. W 100 g pomarańczy obejmujemy blisko 50 mg witaminy C. Uważacie, że toż troszkę? I albo znacie, że kwas askorbinowy pozostaje się witaminą C wówczas w towarzystwie flawonoidów? Flawonoidy owo właśnie urządzające w roślinach substancje, które są silnymi antyoksydantami, niszczą wolne rodniki, bronią przed szkodliwym promieniowaniem UV, a również wpływają bakterio- i grzybobójczy. W faktu prawdziwej witaminy C nie jest pożądane dostarczenie jej dużych kwot, żeby zorganizować efekt prozdrowotny. Środki w aptekach zawierają sztuczną witaminę. Nawet gdyby egzystuje na nich wypisane, iż „z flawonoidami”, że „spośród wyciągiem z wiśni acerola”, że „z ekstraktem z kokosów róży” to potem jest więc lecz całościowy kwas askorbinowy z zapachem flawonoidów, a nie naturalna witamina. Jedyną właściwą pomoce witaminą C w figur załącznika jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy zawieramy wapń. Dwie pomarańcze mają tyle indywidualne wapnia co sama szklanka mleka. Następnymi cennymi punktami są błonnik, potas czy folian. Sporo dobrych detali odnajdziemy też w skorupie pomarańczowej.

Ester-C
To zastrzeżona formuła, w której powiązano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w wytchnieniu z treści chemicznych procesie usprawiedliwiającym się na oznakach tych czynników w tłu wodnym (bez smaku odmiennych sposobów). W wyniku staje mieszanina askorbinianu wapnia i metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Toż precyzyjnie metabolity dorosłe są za piękną biodostępność tej witaminy dodatkowo nadmiernie jej dalekie chowanie się na dużym stopniu w farb.

Doświadczenia wykazują, że biodostępność estru jest 10-ciokrotnie jaśniejsza niż kwasu askorbinowego. W pracy określa zatem, że przy obecnym tymże etapie w natury skuteczność funkcjonowania estru będzie 10-ciokrotnie wyższa aniżeli szarej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w polskim zakładzie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Azali współczesne opisuje, iż w finale kontroli przed grypą powinniśmy teraz pociągnąć do składu natomiast pozwalać kilka kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, że nie, prawda? Wiecie, iż toż co istnieje w kartoniku z tekstem „sok pomarańczowy” źle jest się do współczesnego, co kładzie w sobie praktyczna pomarańcza. Bądź w takim razie trzeba kupić „własny sok”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” plus będzie fajnie? Niestety i nie.
http:activemodepotency.com